Špaletová okna Praha

Špaletová okna Praha

12. 4. 2012, 15:09

Podívejte se na internetu pod pojem špaletová okna Praha a zjistěte, o co se vlastně jedná. Nebo jednoduše čtěte dál. Vědět, co to jsou špaletová okna, se vyplatí. Pořízení špaletových oken se vám vyplatí!

Praha - špaletová okna

Špaletová okna navazují na práci starých truhlářských mistrů z minulých století. Byla oblíbena především v období renesance. Většina špaletových oken dnes již potřebuje vyměnit a ne vždy je vhodné použít moderní dřevěná eurookna. Špaletová okna jsou tak vlastně replikou historického typu oken. Svými vlastnostmi však dosahují kvality moderních eurooken.


Kontakt Enthera

Špaletová okna výhody

Velkou výhodou špaletových oken je jejich maximální izolační schopnost. Výborně izolují nejen teplo a vlhkost, ale i hluk. Většina historických budov, kam špaletová okna umisťujeme nejčastěji, se nachází ve velmi rušných centrech Prahy a dalších velkých měst. Jejich odhlučnění zásluhou dokonalých špaletových oken je tak opravdu nedocenitelné. Izolace tepla vám zase pomůže ušetřit dost peněz za vytápění dané místnosti či celé domácnosti.

Špaletová okna vzhled

Největší předností špaletových oken je tedy jejich elegantní vzhled splňující podmínky památkářů, a dále výborná tepelná a zvuková ochrana. Dřevěná špaletová okna se většinou dodávají s izolačním dvojsklem. Jejich použití se nabízí nejen v renovovaných starších domech, ale špaletová okna jsou ideální také pro chaty, stylové novostavby, historické objekty a všechny stavby v památkových zónách.

Špaletová okna Praha ceník

Konkrétní ceník pro špaletová okna není. Nemůže vlastně existovat, protože každé jednotlivé okno je replika historického originálu - každému zákazníkovi je zdarma zpracována cenová nabídka přesně na míru. Ceny špaletových oken jsou různé, záleží na mnoha faktorech - především jsou dány rozměry oken a materiálem, který si zvolíte. Pro více informaci nahlédněte na webové stránky firem. Často obsahují alespoň fotogalerii a orientační ceníky za již zhotovené zakázky. Poznáte tak nejen ceny, ale i práci dané firmy.Screen EntheraVíce informací na téma špaletová okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 143857 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná špaletová okna

  18. 5. 2012, 14:52 | Diskuze (0)

  Dřevěná špaletová okna vynikají svou historickou krásou. Jsou dominantním prvkem naší architektury renesančního období. Jejich typickým znakem jsou výrazné okrasné detaily, které jim přidávají na kráse a eleganci.

 • Špaletová okna cena

  20. 4. 2012, 10:34 | Diskuze (0)

  Konkrétní ceník pro špaletová okna většinou není k dispozici. Ceny špaletových oken jsou různé, záleží na mnoha faktorech. Každému zákazníkovi je výrobcem většinou zdarma zpracována cenová nabídka přesně na míru.

 • Špaletová okna

  20. 4. 2012, 10:22 | Diskuze (0)

  Co jsou to špaletová okna? Pod podivně znějícím názvem se skrývá jeden z nejstarších typů oken, známý už z dob renesance. Ale to, že je starý, neznamená, že není moderní nebo praktický.

 • Špaletová okna renovace

  12. 4. 2012, 15:18 | Diskuze (0)

  Okna přirozeně spoluutváří celkový design budovy. Proto není divu, že se památkáři bouří, když do staré budovy chcete zasadit moderní eurookna. Jak ale zachovat ráz budovy a zároveň splnit podmínky moderní doby? Řešením jsou špaletová okna.

 • Špaletová okna

  12. 4. 2012, 15:11 | Diskuze (0)

  S nadcházejícím jarem nejspíše dost z vás plánuje pořízení nových oken. Dřevěná, plastová, hliníková nebo snad špaletová? Otázka vskutku nejednoduchá! Čtěte dál a čerpejte rady. Váš výběr oken bude o to zodpovědnější.

Špaletová okna ceník
Špaletová okna cena
Špaletová okna Praha
Špaletová okna renovace