Špaletová okna

Špaletová okna cena

12. 4. 2012, 15:06

Cena, kterou zaplatíte za nová okna jistě není zanedbatelná. Investici do nových oken tedy dostatečně promyslete. Rozumné je například investovat do oken špaletových. Cena, kterou za ně zaplatíte, odpovídá jejich vysoké kvalitě.

Cena špaletových oken

Že vlastně nevíte, co to špaletová okna jsou? Špaletová, neboli kastlová okna jsou v podstatě replikou historického typu oken, který byl oblíben především v období renesance. Špaletová okna jsou však velmi oblíbená i dnes. Ačkoli se v případě špaletových oken jedná vlastně o umělecké dílo, originál, ceny špaletových oken nejsou zdaleka tak vysoké, jak byste možná očekávali.


Kontakt Enthera

Co ovlivňuje cenu špaletových oken

Cena špaletových oken se vedle jejich rozměrů odvíjí především od materiálu, který si k jejich výrobě zvolíte. Volit máte možnost v podstatě ze dvou variant. Špaletová okna se vyrábějí ze dřeva nebo plastu. Pravé dřevo je samozřejmě o něco dražší. I ceny za klasická dřevěná okna to dokazují. Věřte ale, že s pravým dřevem si kupujete skutečný luxus a kvalitu. Nebojte se tedy poněkud vyšších cen za dřevěná špaletová okna. Věřte, že vaše investice do nich se vám vyplatí a mnohonásobně vrátí. Například v podobě dlouhé životnosti dřevěných špaldových oken nebo jejich dokonalých izolačních schopností. Jejich vyšší pořizovací cena tak bude odměněna penězi ušetřenými za vytápění dané místnosti či celé domácnosti.

Plastová špaletová okna cena

Plastová špaletová okna jsou cenově dostupnější, ale jistě ne méně kvalitní než ta z pravého dřeva. I tato varianta špaletových oken dosahuje v podstatě vlastností moderních eurooken. A že si dokážete jen těžko představit repliku historického typu oken vyrobenou z plastu? Svým dekorem samozřejmě plastová špaletová okna dokonale napodobují dřevo. Pořiďte si tedy špaletová okna k nerozeznání od originálu za velmi přijatelnou cenu.Tak je tedy jasné, že cena, kterou za špaletová okna zaplatíte, je na místě. Platíte za luxusní historický vzhled v kombinaci s maximální kvalitou moderních eurooken. Investice, která se prostě vyplatí!Screen EntheraVíce informací na téma špaletová okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 144187 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná špaletová okna

  18. 5. 2012, 14:52 | Diskuze (0)

  Dřevěná špaletová okna vynikají svou historickou krásou. Jsou dominantním prvkem naší architektury renesančního období. Jejich typickým znakem jsou výrazné okrasné detaily, které jim přidávají na kráse a eleganci.

 • Špaletová okna cena

  20. 4. 2012, 10:34 | Diskuze (0)

  Konkrétní ceník pro špaletová okna většinou není k dispozici. Ceny špaletových oken jsou různé, záleží na mnoha faktorech. Každému zákazníkovi je výrobcem většinou zdarma zpracována cenová nabídka přesně na míru.

 • Špaletová okna

  20. 4. 2012, 10:22 | Diskuze (0)

  Co jsou to špaletová okna? Pod podivně znějícím názvem se skrývá jeden z nejstarších typů oken, známý už z dob renesance. Ale to, že je starý, neznamená, že není moderní nebo praktický.

 • Špaletová okna renovace

  12. 4. 2012, 15:18 | Diskuze (0)

  Okna přirozeně spoluutváří celkový design budovy. Proto není divu, že se památkáři bouří, když do staré budovy chcete zasadit moderní eurookna. Jak ale zachovat ráz budovy a zároveň splnit podmínky moderní doby? Řešením jsou špaletová okna.

 • Špaletová okna

  12. 4. 2012, 15:11 | Diskuze (0)

  S nadcházejícím jarem nejspíše dost z vás plánuje pořízení nových oken. Dřevěná, plastová, hliníková nebo snad špaletová? Otázka vskutku nejednoduchá! Čtěte dál a čerpejte rady. Váš výběr oken bude o to zodpovědnější.

Špaletová okna ceník
Špaletová okna cena
Špaletová okna Praha
Špaletová okna renovace