Špaletová okna

Špaletová dřevěná okna

14. 9. 2012, 15:46

Okno nemusí být pouze klasickým otvorem pro vstup slunečního světla do interiéru, ale také velice vkusnou ozdobou a okrasou domu. V dnešní době se dá vybírat z mnoha typů. U historických a jiných památkových objektů se vyžadují špaletová dřevěná okna.

Špaletová dřevěná okna

Při výběru oken vždy záleží na materiálu. Zákazník si může a vybírá podle svého vkusu a stylu domu. Plastová ona jsou stálým hitem. Levná eurookna v sobě kombinují celou řadu skvělých vlastností. Špaletová okna se řadí mezi ta nejkvalitnější a také nejestetičtější okna s nadčasovou životností. Kovová okna a nebo různé kombinace materiálů jsou také jednou z možností při výběru nových oken.


Kontakt Enthera

Krásná a originální špaletová dřevěná okna

Špaletová dřevěná okna jsou k vidění spolu s kastlovými již více než sto let. Patří tedy ke starým a starším domům. Památkáři striktně vyžadují jejich osazení zejména v historických částech měst. Historické objekty bývají téměř klasicky osazeny krásnými špaletovými okny.

Elegantní špaletová dřevěná okna

Špaletová dřevěná okna v sobě nesou výrazné znaky rukodělné truhlářské práce. Špaletová dřevěná okna vynikají elegancí a vkusem. Špaletová okna ceník jednoznačně vyjadřuje jejich vysokou kvalitu v kombinaci s nadčasovostí a dlouhou životností. Eurookna ceník řadí tady špaletová okna k tomu dražšímu typu moderních a estetických oken.

Špaletová dřevěná okna filosofie dřevěných oken

Špaletová okna diskuse vychází z filosofie starých klasických dřevěných oken. V porovnání s moderními plastovými okny disponují vyšší tepelnou a zvukovou izolací. Ke standardní výbavě nových špaletových dřevěných oken patří kompletní kování s mnoha účelnými doplňky.

Kvalitní materiály na výrobu atypických špaletových dřevěných oken

Na výrobu špaletových dřevěných oken se převážně používá dřevo z našich tuzemských dřevin. Jsou jim smrk nebo modřín. Z exotických dřevin se používá na výrobu exotické meranti. Levná eurookna jsou tedy oproti špaletovým dřevěným oknům opravdu levnou investicí. Široký výběr lazur nebo krycích barev se dá volit z pestré nabídky. Barvy s hedvábně lesklým povrchem nebo výrazným matným podle potřeb stylu domu.Screen EntheraVíce informací na téma hliníková okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 123092 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná špaletová okna

  18. 5. 2012, 14:52 | Diskuze (0)

  Dřevěná špaletová okna vynikají svou historickou krásou. Jsou dominantním prvkem naší architektury renesančního období. Jejich typickým znakem jsou výrazné okrasné detaily, které jim přidávají na kráse a eleganci.

 • Špaletová okna cena

  20. 4. 2012, 10:34 | Diskuze (0)

  Konkrétní ceník pro špaletová okna většinou není k dispozici. Ceny špaletových oken jsou různé, záleží na mnoha faktorech. Každému zákazníkovi je výrobcem většinou zdarma zpracována cenová nabídka přesně na míru.

 • Špaletová okna

  20. 4. 2012, 10:22 | Diskuze (0)

  Co jsou to špaletová okna? Pod podivně znějícím názvem se skrývá jeden z nejstarších typů oken, známý už z dob renesance. Ale to, že je starý, neznamená, že není moderní nebo praktický.

 • Špaletová okna renovace

  12. 4. 2012, 15:18 | Diskuze (0)

  Okna přirozeně spoluutváří celkový design budovy. Proto není divu, že se památkáři bouří, když do staré budovy chcete zasadit moderní eurookna. Jak ale zachovat ráz budovy a zároveň splnit podmínky moderní doby? Řešením jsou špaletová okna.

 • Špaletová okna

  12. 4. 2012, 15:11 | Diskuze (0)

  S nadcházejícím jarem nejspíše dost z vás plánuje pořízení nových oken. Dřevěná, plastová, hliníková nebo snad špaletová? Otázka vskutku nejednoduchá! Čtěte dál a čerpejte rady. Váš výběr oken bude o to zodpovědnější.

Špaletová okna ceník
Špaletová okna cena
Špaletová okna Praha
Špaletová okna renovace