Špaletová okna

Renovace špaletových oken

22. 10. 2012, 11:55

Staré budovy a domy si nedovedeme dost dobře představit bez krásných a originálních špaletových oken. Mají především své nezaměnitelné kouzlo. Hlavní nevýhodou nových klasických špaletových oken je jejich poměrně vysoká pořizovací cena.

Renovace špaletových oken

Není tomu tak dávno, co výroba nových klasických špaletových oken byla výsadou ruční práce truhlářů. Předností sériové výroby moderních špaletových oken je jejich výrazně nižší pořizovací cena. Nové a moderní technologie umožňují výrobu až 35 kusů špaletových oken denně. Moderní špaletová okna splňují vysoké nároky památkářů na kvalitu a provedení oken.


Kontakt Enthera

Renovace špaletových oken lepší než nová špaletová okna?

Jste si jisti, že starým špaletovým oknům postačí drobná renovace nebo revitalizace? Převážná většina starých špaletových oken je v dezolátním a katastrofálním stavu s absolutní nefunkčností. Renovace starých a poškozených oken je jednoznačně nošením dříví do lesa. S novými špaletovým okny získáte celou plejádu výhod a předností.

Nová špaletová okna s výraznými a lepšími vlastnostmi

S novými a krásnými špaletovými okny získáte dokonalá okna, která v mnohém předčí ta původní. Tato moderní okna mají výrazně lepší tepelné a izolační vlastnosti. Vysoce kvalitní a moderní povrchová úprava je garancí dlouhé a nadstandardní životnosti. Nová špaletová okna plně respektují původní krásu a originalitu oken. Špaletová okna moderní výroby jsou okny bez diskuze.

Dřevěná eurookna dokonalá krása

Dřevěná eurookna jsou stálým evergreenem mezi okny. Jejich přírodní charakter a obliba nikterak neopadává. Po konstrukční stránce jsou podstatně kvalitnější než klasická dřevěná okna našich babiček. Eurookna cena jsou porovnatelná a přímo úměrná kvalitě a použitému přírodnímu materiálu. Přírodní materiál dřevo je základní surovinou výroby eurooken. Levná eurookna se dají zakoupit při výrazných akčních slevách.

Profily dřevěných eurooken

Společným materiálem pro výrobu nových špaletových oken a eurooken je ekologický a přírodní materiál dřevo. Nejčastějšími dřevinami je smrk, borovice nebo dub. Základem eurooken je lepený hranol. Ten by měl být třívrstvý nebo standardně čtyřvrstvý. Může se lepit z různých druhů dřevin.

Zobrazení: 140233 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Špaletová okna renovace

    12. 4. 2012, 15:18 | Diskuze (0)

    Okna přirozeně spoluutváří celkový design budovy. Proto není divu, že se památkáři bouří, když do staré budovy chcete zasadit moderní eurookna. Jak ale zachovat ráz budovy a zároveň splnit podmínky moderní doby? Řešením jsou špaletová okna.

Špaletová okna ceník
Špaletová okna cena
Špaletová okna Praha
Špaletová okna renovace