Eurookna Enthera

Eurookna Enthera

12. 4. 2012, 11:29

Společnost Enthera je dlouhodobým výrobcem eurooken. Vyrábí je ve čtyřech variantách. Jedná se o eurookna Softline typu 68, 78, 88 a 92. O jejich kvalitě svědčí spousta spokojených zákazníků.

Cena eurooken

Je-li stanoven počet oken a jejich rozměry je třeba vybrat z několika profilů. I toto je ukazatel, který má vliv na cenu eurooken. Dále je třeba se rozhodnout pro materiál. Eurookna se vyrábí z několika druhů dřeva - a i to má pochopiteně na konečnou cenu eurooken vliv. Toto jsou zhruba základní činitele, které jsou pro stanovení ceny eurooken určující.


Kontakt Enthera

Eurookna materiál

Co se materiálu týká je na výběr z několika druhů dřevin - smrk, borovice, dub, modřín a meranti. Každý z materiálů má jiné vlastnosti a každý se hodí do jinéhp domu. I s výběrem materiálu Vám poradíme v naší vzorkové prodejně firmy Ethera na Praze 4. Materiál eurooken je také dobré vybírat podle materiálu na podlahách v interiéru, eventuelně podle dalšího zařízení. Je třeba ovšem brát v potaz to, že zatímco nábytek velmi jednoduše vyměníme, měnit okna podle momentální módy je složitější. Proto je jistě dobré vybítrat spíš klasické materiály.

Eurookna barvy

Poté co je vybrán materiál eurookna je třeba pečlivě zvážit jakou barvu zvolíme. Můžeme zvolit klasiku nebo něco trochu více podle momentální módy. I tak zůstanou eurookna vždy na pohled tím spíše klasickým řešením. Má to svoji logiku. Dřevo jako nejpůvodnější materiál u oken v obytných domech se po staletích používání stal už skutečnou klasikou. Barva námi vybraný materiál oživí a zároveň mu dodá většá trvanlivost a odolnost proti různým povětrnostním vlivům.

Eurookna údržba

Eurookna jsou díky své povrchové úpravě velmi odolná proti změnám a náladám počasí, přesto je ale třeba občas provést kontrolu. Dřevo je přírodní materiál a proto je nutné o ně pečovat. A nesmíme zapomínat, že kromě dřevěné a skleněné části má každé okno také kování. I o to je nutné se starat a občas vyčistit eventuelně promazat. Eurookna nejsou na údržbu náročná, ale pokud chceme aby nám co nejdéle sloužila musíme občas provést drobnější údržbu.Screen EntheraVíce informací na téma eurookna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 149883 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Levná eurookna

  22. 10. 2012, 11:59 | Diskuze (0)

  Eurookna. Pojem vám všem jistě velmi dobře známý. V nabídce oken jsou právě eurookna těmi nejoblíbenějšími, nejžádanějšími, nejvychvalovanějšími. Proč? Co to vlastně eurookna jsou? A jak pořídit eurookna co nejlevněji? Čtěte rozhodně dál.

 • Eurookna cena

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Nastává pomalu podzim a s ním, ačkoli zatím velmi pozvolna a nenápadně, i sychravé, studené počasí. Nechcete, aby chladno pronikalo do vaší útulné domácnosti. Je tedy načase pořídit si nová okna. Například eurookna právě teď pořídíte za velmi pěknou cenu.

 • Eurookna 2012

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Eurookna jsou moderními a elegantními okny. Vynikají perfektními izolačními vlastnostmi. Přírodní vzhled s nenapodobitelným stylem to jsou také levná eurookna. Eurookna 2012 je zavádění nových špičkových technologií do výroby.

 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Prodám eurookna

  22. 10. 2012, 11:56 | Diskuze (0)

  Prodám eurookna, značka kvalita za rozumnou cenu. Ano. Pravda pravdoucí. Ceny eurooken jsou opravdu velmi nízké. A to ať už pořizujete eurookna zcela nová a nebo například již použitá. Eurookna disponují takovou kvalitou a odolností, že mohou sloužit i takzvaně z druhé ruky.