Eurookna údržba

Eurookna údržba

14. 5. 2012, 14:04

Vám, kteří jste si již eurookna pořídili, jistě zní slovní spojení eurookna údržba tak trochu nesmyslně, zcestně, zbytečně, nebo minimálně mylně. Vždyť eurookna přece žádnou údržbu nevyžadují, nepotřebují!

Údržba eurooken

A vy, kteří o eurooknech uvažujete, tomu určitě věřte a eurookna si s klidem a důvěrou pořiďte. Dřevěná eurookna spojují veškeré přednosti dřeva, coby materiálu, s moderními technologiemi jeho zpracování, díky nimž je dosaženo maximální kvality, odolnosti, životnosti a samozřejmě zmíněné bezúdržbovosti eurooken. Žádná oloupaná a barva, oprýskaný lak ani deformace!


Kontakt Enthera

Na eurookna nebudete muset sáhnout

Už jste se nechali zlákat? Správně! Pořízení eurooken je skutečně investicí, kterou oceníte! A nejen vy. Jedná se o investici i pro generaci příští. Eurookna dosahují kvality a odolnosti takové úrovně, že si jejich výrobci a dodavatelé skutečně mohou dovolit dát vám na ně i několik desetiletí trvající záruční lhůty. A to aniž byste museli jakýmkoli způsobem dokazovat, že o eurookna pečujete tak, aby skutečně vydržela. Naopak se jich nebudete muset ani dotknout. Jedná se o v podstatě bezúdržbová okna.

Eurookna vydrží vše

Dřevo sice, jak známo je náchylné na vlhkost i změny teplot. Jak je tedy možné, že eurookna z něho vyrobené obstojí v jakýchkoli klimatických podmínkách? A to dokonce aniž byste jejich životnost a odolnost byli nuceni jakkoli prodlužovat či obnovovat jejich speciálními nároky na údržbu. Právě v úvodu zmíněné moderní technologie používané při výrobě eurooken eliminují veškeré vlastnosti dřeva, které jsou v případě jeho využití k výrobě oken nežádoucí. Zůstává pouze jeho odolnost, nádherný vzhled je bonusem.

Povrch eurooken

Povrchová úprava dřeva na eurooknech je opět výsledkem nejmodernějších postupů, jak ho vůbec lze opracovat. Díky tomu eurookna nevyžadují žádné barvy, nátěry, laky, impregnace a podobně. Ušetříte nejen za ně. Ušetříte především čas a práci, o starostech s okny nemluvě. Prostě si eurooken nebudete muset všimnout. Údržbu nepotřebují. Všimněte si jich jen, když si za čas řeknete: "Už tolik let a pořád stejně krásná!"Screen EntheraVíce informací na téma eurookna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 152281 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Levná eurookna

  22. 10. 2012, 11:59 | Diskuze (0)

  Eurookna. Pojem vám všem jistě velmi dobře známý. V nabídce oken jsou právě eurookna těmi nejoblíbenějšími, nejžádanějšími, nejvychvalovanějšími. Proč? Co to vlastně eurookna jsou? A jak pořídit eurookna co nejlevněji? Čtěte rozhodně dál.

 • Eurookna cena

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Nastává pomalu podzim a s ním, ačkoli zatím velmi pozvolna a nenápadně, i sychravé, studené počasí. Nechcete, aby chladno pronikalo do vaší útulné domácnosti. Je tedy načase pořídit si nová okna. Například eurookna právě teď pořídíte za velmi pěknou cenu.

 • Eurookna 2012

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Eurookna jsou moderními a elegantními okny. Vynikají perfektními izolačními vlastnostmi. Přírodní vzhled s nenapodobitelným stylem to jsou také levná eurookna. Eurookna 2012 je zavádění nových špičkových technologií do výroby.

 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Prodám eurookna

  22. 10. 2012, 11:56 | Diskuze (0)

  Prodám eurookna, značka kvalita za rozumnou cenu. Ano. Pravda pravdoucí. Ceny eurooken jsou opravdu velmi nízké. A to ať už pořizujete eurookna zcela nová a nebo například již použitá. Eurookna disponují takovou kvalitou a odolností, že mohou sloužit i takzvaně z druhé ruky.