Eurookna materiál

Eurookna materiál

12. 4. 2012, 11:42

Pod názvem eurookna se skrývají moderní a velice atraktivní dřevěná okna moderní doby. Materiálem pro výrobu je tradiční a léty osvědčený a prověřený materiál přírodní dřevo. Eurookna materiál plně odpovídá požadavkům moderní doby.

Materiál eurooken

Eurookna materiál v sobě skrývá celou řadu předností a výhod. Moderní eurookna jsou také výrazem ekologičnosti a luxusu. Eurookna jsou masivní a estetický komfort nadstandardního trend bydlení. Vynikají vysokou variabilitou s lepší tvarovatelností. Tento typ oken je vyroben přímo na míru zákazníkovi. Dlouhá životnost materiálu eurooken je volbou bez kompromisu.


Kontakt Enthera

Dřevěná okna jsou stálá a pevná

Dřevěná eurookna vynikají stálostí a pevností. S dřevěnými eurookny se zlepší izolační schopnosti vašich interiérů. Výhodou eurooken je také lepší stálost barev. Při případném poškození se dají velice elegantně a bez větších problémů opravit. Přírodní materiál dřevo dýchá. Materiál eurooken přirozenou cestou vyrovnává vlhkost v ovzduší interiérů a tím pozitivně ovlivňuje organismus každého jedince.

Údržba eurooken

Eurookna nevytvářejí elektrostatický náboj a díky této kladné vlastnosti nepřitahují nečistoty. Údržba eurooken je na základě tohoto kladu jednodušší a méně náročná. Při normálním čištění eurooken se vyvarujte použití agresivních čistících prostředků. Nepoužívejte také organická rozpouštědla. při použití čistících písků nebo čistících past by se krásná eurookna mohla výrazně poškodit. Silné alkalické čistící prostředky jednoznačně materiálu eurooken škodí. Pro mokré čištění je nejlépe používat univerzální čistící prostředky s neutrálním pH. Na čištění můžete také použít neutrální mýdla, která eurooknům také neškodí.

Údržba eurooken balzámem

Po osazení a instalaci eurooken je vhodné eurokna ošetřit balzámem. Balzámování eurooken se všeobecně doporučuje minimálně 2x ročně. Správná údržba krásných a dynamických eurooken tak výrazně prodlouží životnost vašich luxusních eurooken dřevěných. Atraktivní krása a dokonalost se správnou údržbou přispěje k dominantnímu postavení eurooken vaší nemovitosti.Screen EntheraVíce informací na téma eurookna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 159960 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Levná eurookna

  22. 10. 2012, 11:59 | Diskuze (0)

  Eurookna. Pojem vám všem jistě velmi dobře známý. V nabídce oken jsou právě eurookna těmi nejoblíbenějšími, nejžádanějšími, nejvychvalovanějšími. Proč? Co to vlastně eurookna jsou? A jak pořídit eurookna co nejlevněji? Čtěte rozhodně dál.

 • Eurookna cena

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Nastává pomalu podzim a s ním, ačkoli zatím velmi pozvolna a nenápadně, i sychravé, studené počasí. Nechcete, aby chladno pronikalo do vaší útulné domácnosti. Je tedy načase pořídit si nová okna. Například eurookna právě teď pořídíte za velmi pěknou cenu.

 • Eurookna 2012

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Eurookna jsou moderními a elegantními okny. Vynikají perfektními izolačními vlastnostmi. Přírodní vzhled s nenapodobitelným stylem to jsou také levná eurookna. Eurookna 2012 je zavádění nových špičkových technologií do výroby.

 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Prodám eurookna

  22. 10. 2012, 11:56 | Diskuze (0)

  Prodám eurookna, značka kvalita za rozumnou cenu. Ano. Pravda pravdoucí. Ceny eurooken jsou opravdu velmi nízké. A to ať už pořizujete eurookna zcela nová a nebo například již použitá. Eurookna disponují takovou kvalitou a odolností, že mohou sloužit i takzvaně z druhé ruky.