Eurookna dřevěná

Eurookna dřevěná

12. 4. 2012, 11:40

Dřevěná eurookna jsou stále oblíbená klasika. Dřevěná eurookna vyrábí firma Enthera v několika základních řadách. Naše firma samozřejmě vyrábí a dodává i dřevěná eurookna pro památkově chráněné objekty.

Dřevěná eurookna

Jsou domy a objekty, kam prostě jiná než dřevěná okna nelze umístit. Nemluvíme jen o památkových objektech - tam je situace jasná a i s tím si naše firma dovede poradit. Ale jsou i soukromí investoři, majitelé rodinných domků, kteří si neumí představit jiná než dřevěvá eurookna pro svůj stále nepřekonaný vzhled. Jak říká klasik "dřevo je prostě dřevo".


Kontakt Enthera

Materiál eurooken

I to je předností dřevěných eurooken - zůstáváme u jednoho materiálu a přesto si můžeme vybírat z mnoha dazénů a kvalit. Dřevo je živý a přírodní materiál a dává nám na výběr z nepřeberného množství vlastností. Dřevěná eurookna vyrábíme z borovice, dubu, smrku, modřínu a meranti. Kromě toho si u nás můžete vybrta ze čtyř druhů profilů, různých druhů zasklení, kování a samozřejmě povrchové úpravy. To všechno spolu s materiálem dřevěným eurooknům dodává punc nepřekonatelného množství variant tak, aby si skutečně každý pro svůj dům vybral to nejlepší.

Údržba eurooken

Dřevo je přírodní materiál, proto jeho údržba je velmi snadná a díky moderním technolgiím stále jednodušší. Při jednoduché úržbě mají i dřevěná okna velkou životnost. Navíc díky svým vlastnostem a tomu, že jde o dřevo si snadno poradíme s drobnými poškozeními, třeba výměnou poškozené části, což například plastová okna neumožňují. A záleží na povrchové úpravě, na lazuře, protože od toho se bude odvíjet údržba povrchů nátěrem - ani to totiž díky novým technologiím není často nutné.

Ceny eurooken

Samozřejmě že je cena dřevěných oken vyšší, ale jak často si pořizujeme okna? Pravděpodobně jsou na celý život. A dřevo vždycky bylo materiálem, který patřil již od počátku lidských obydlí k člověku, do jeho domu, do jeho domácnosti. Nebyl to plast, ani kov - bylo to dřevo, které přinášelo tu atmosféru rodinného krbu a to stojí za trochu vyšší cenu.Screen EntheraVíce informací na téma eurookna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 147486 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Levná eurookna

  22. 10. 2012, 11:59 | Diskuze (0)

  Eurookna. Pojem vám všem jistě velmi dobře známý. V nabídce oken jsou právě eurookna těmi nejoblíbenějšími, nejžádanějšími, nejvychvalovanějšími. Proč? Co to vlastně eurookna jsou? A jak pořídit eurookna co nejlevněji? Čtěte rozhodně dál.

 • Eurookna cena

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Nastává pomalu podzim a s ním, ačkoli zatím velmi pozvolna a nenápadně, i sychravé, studené počasí. Nechcete, aby chladno pronikalo do vaší útulné domácnosti. Je tedy načase pořídit si nová okna. Například eurookna právě teď pořídíte za velmi pěknou cenu.

 • Eurookna 2012

  22. 10. 2012, 11:58 | Diskuze (0)

  Eurookna jsou moderními a elegantními okny. Vynikají perfektními izolačními vlastnostmi. Přírodní vzhled s nenapodobitelným stylem to jsou také levná eurookna. Eurookna 2012 je zavádění nových špičkových technologií do výroby.

 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Prodám eurookna

  22. 10. 2012, 11:56 | Diskuze (0)

  Prodám eurookna, značka kvalita za rozumnou cenu. Ano. Pravda pravdoucí. Ceny eurooken jsou opravdu velmi nízké. A to ať už pořizujete eurookna zcela nová a nebo například již použitá. Eurookna disponují takovou kvalitou a odolností, že mohou sloužit i takzvaně z druhé ruky.