eurookna dřevěná

Eurookna barvy

13. 4. 2012, 13:58

Způsob, jakým dnes bydlíme, vypovídá hodně moc i nás samotných. Jací jsme, co jsme vlastně zač. A není tím myšleno zdaleka jen to, jestli jsme úzkostlivě čistotní nebo "bordeláři". Například i barva oken o nás může leccos prozradit.

Barvy eurooken

Eurookna jsou nejoblíbenějším typem či variantou oken na trhu už několik desítek let. A ti, kteří už je vlastní, či plánují, jistě vědí, proč se rozhodli právě pro eurookna. Alespoň recenze dostupné na internetu jsou toho zcela jasným důkazem. Eurookna jsou totiž maximálně variabilní. Eurookna si můžete nechat vyrobit v jakýchkoli rozměrech, ze dřeva i plastu, jakkoli barevná!

Eurookna materiál

Eurookna je možné vyrobit z pravého dřeva, stejně tak jako z umělého lamina. Technologie výroby je podobná. Materiál se vrství a lepí na sebe v podobě hranolů. Variabilita materiálů samozřejmě souvisí i s tím, že eurookna si můžete zvolit z nekonečně široké nabídky podob, estetického provedení. Prostě co se týká dekorů, barev, odstínů eurooken, vaší fantazii se meze nekladou. A to doslova - i kdyby jste si přáli eurookna zelená s fialovými puntíky. Eurookna se totiž vyrábějí přímo na zakázku. Přímo vám na míru - rozměry, materiál i barva!

Eurookna z různých materiálů

Asi málokdo touží po zelených eurooknech s puntíky. Variabilita barev eurooken je ale velmi praktická. Například eurookna z umělého lamina dokážou svým vzhledem naprosto přesně napodobit dekory pravých dřevin. A to už jistě ocení více zákazníků, než zmíněné puntíky. Pravé dřevo totiž stále coby materiál patří k těm dražším variantám. Díky barevné škále eurooken si ale jednoduše pořiďte levnější z lamina. Od dřevěného originálu je ale nerozeznáte!

Eurookna povrchové úpravy

Už jste si vybrali barvu svých eurooken? Pokud ano, jistě chcete, aby vám i dlouho vydržela. Dejte tedy důraz na kvalitní povrchovou úpravu eurooken. Barva tak nejen že dlouho vydrží, okna navíc nebudou náročná na údržbu. Ušetříte čas, práci i peníze. Co se konkrétně výběru barvy oken týká, máme asi jedinou radu v tuto chvíli - podívejte se na nekonečné fotogalerie a hodně trpělivosti!

Zobrazení: 145825 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
  • Eurookna barvy

    13. 4. 2012, 13:58 | Diskuze (0)

    Způsob, jakým dnes bydlíme, vypovídá hodně moc i nás samotných. Jací jsme, co jsme vlastně zač. A není tím myšleno zdaleka jen to, jestli jsme úzkostlivě čistotní nebo "bordeláři". Například i barva oken o nás může leccos prozradit.