Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna

22. 10. 2012, 11:57

Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

Dřevěná eurookna

Dřevěná eurookna jsou nejoblíbenějším a nejžádanějším typem oken už několik dlouhých let. Jejich spokojených majitelů přibývá den ode dne, je tedy na čase, abyste se k nim připojili i vy. Zbavte se průvanu, oloupaných a nevzhledných okenních rámů a ušetřete spoustu peněz za vytápění vašeho domu, bytu či kanceláře. Pořiďte si nová dřevěná eurookna.


Kontakt Enthera

Eurookna jsou zázračná a levná k tomu

Zdá se vám, že jsme eurookna vynachválili až příliš? Vůbec ne. Vše, co bylo o jejich vlastnostech a schopnostech řečeno je pravda pravdoucí. Vyplývá to z faktu, že se jedná o okna dřevěná. Právě dřevo disponuje dokonalými vlastnostmi. K výrobě oken se hodí. Bezvadně izoluje teplo. Nepodléhá tvarovým deformacím, které by mohly být způsobeny výkyvy teplot a vlhkostí. Správně povrchově upravené dřevo odolá jakýmkoli vlivům počasí. Bojíte se, že za takový "zázrak" budete muset sáhnout hluboko do kapsy či peněženky? Nebojte se. Eurookna ze dřeva jsou nejen zázračná, ale i levná.

Ceny eurooken

Eurookna jsou levná přesto, že se vyrábějí ze dřeva, tedy materiálu, který nepatří zrovna k nejlacinějším. Tento fakt, mimochodem jistě velmi příjemný, je dán technologií výroby eurooken. Skládají se z hranolů, které vznikají lepením tenkých vrstev dřeva na sebe. Nejedná se tedy o rámy z jednoho kusu. Technologie výroby navíc ještě znásobuje odolnost a izolační schopnost dřeva. Okna jsou tak levnější a ještě o něco "zázračnější".

Eurookna vydrží

Co si majitelé eurooken ve svých diskusích a recenzích nemohou vynachválit je především jejich odolnost. Výrobci vědí, že si skutečně mohou dovolit dát na své produkty až mnoho let dlouhou záruční dobu. Nehne s nimi déšť, mráz ani intenzivní slunce. Věřte, že budou desetiletí ozdobou vašeho bydlení. Vždyť i tím se přece chceme pochlubit.

Zobrazení: 151379 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné články
 • Dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:57 | Diskuze (0)

  Už žádný průvan od špatně těsnících oken. Už nikdy odlupující se barva okenních rámů. A zapomeňte i na neuvěřitelně vysoké náklady na vytápění vaší domácnosti způsobené špatně izolujícími okny. Chcete toto? Pořiďte si dřevěná eurookna!

 • Výprodej dřevěná eurookna

  22. 10. 2012, 11:55 | Diskuze (0)

  Výprodejem dřevěných oken se rozumí samozřejmě pouze akční nabídka. Většinou se takováto levná eurookna prodávají se slevou z několika důvodů. Buď tento typ nejde prodat za původní cenu, nebo si je někdo objednal a nekoupil

 • Eurookna dřevěná

  12. 4. 2012, 11:40 | Diskuze (0)

  Dřevěná eurookna jsou stále oblíbená klasika. Dřevěná eurookna vyrábí firma Enthera v několika základních řadách. Naše firma samozřejmě vyrábí a dodává i dřevěná eurookna pro památkově chráněné objekty.