Výroba dřevěných oken

Výroba dřevěných oken

18. 5. 2012, 14:52

Moderní dřevěná okna se vyrábějí z tradičních přírodních materiálů. K výrobě dřevěných oken se převážně používá dřevo našich dřevin jako smrk, borovice nebo modřín. Moderní výroba dřevěných oken se skládá z hranolů, které se slepují ze tří nebo čtyř lamel.

Výroba dřevěných oken

Dřevěná okna jsou jedním z nejvýraznějších prvků každého domu. Dřevěná okna vynikají skvělými tepelně izolačními vlastnostmi a přírodní ekologický materiál vypadá skvěle s příjemnou vůní. Moderní technologie umožňují vyrábění velice kvalitních dřevěných oken s co nejdelší životností. Moderní výroba dřevěných oken také zlepšuje a zvyšuje jejich kvalitu.


Kontakt Enthera

Výroba dřevěných oken a povrchové úpravy

při výrobě moderních dřevěných oken je významnou součástí také jejich povrchová úprava. Dokonalá povrchová úprava dřevěných oken je garancí skvělého estetického vzhledu a dokonalá povrchová úprava dřevěných oken je podmínkou zachování jejich dlouhé životnosti a funkčnosti. Špičkové vodou ředitelné akrylátové barvy se nanášejí v několika vrstvách.

Výroba dřevěných oken a impregnace

Důležitou součástí výroby dřevěných oken je impregnace. Impregnace nanášená máčením dokonale chrání přírodní materiál dřevo před vlhkostí. Impregnace je také ochranou proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním.

Výroba dřevěných oken a základní odstín oken

Další impregnační vrstva je probarveným základem s tím se udává základní odstín oken. Dřevo se dále impregnuje a připravuje povrch k následujícímu vrchnímu nástřiku.

Konečná fáze výroby dřevěných oken

Finální dvojnásobný nástřik se provádí na bázi polymerních akrylátových pryskyřic. Tyto laky vynikají vysokou odolností proti mechanickému poškození. Další velkou výhodou těchto vysoce kvalitních laků je také odolnost proti nejrůznějším povětrnostním vlivům a slunečnímu UV záření. Skvělý a naprosto dokonalý elastický povrch dřevěných oken je výrazem naprosto dokonalé výroby moderních dřevěných oken.

Výroba dřevěných oken a skelní výplně

Dalším výrazným prvkem při výrobě dřevěných oken jsou skelní výplně. Standardně se při výrobě dřevěných oken používají izolační dvojskla. Ornamentní skla nebo reflexní skla mohou být výrazným detailním prvkem dřevěných oken. Výroba dřevěných oken bude vždy aktuální a žádaná mnoha zákazníky.Screen EntheraVíce informací na téma hliníková okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 142637 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru