Výprodej dřevěných oken

Výprodej dřevěných oken

22. 10. 2012, 11:56

Dřevo - přírodní materiál, ze kterého se okna vyrábějí, je stále nejoblíbenějším materiálem. Dobře izoluje a povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost výrobků. Jsou však dražší, proto využijte výprodej dřevěných oken .

Výprodej dřevěných oken

Výrobci i prodejci dřevěných oken nabízejí na svých webových stránkách různé druhy dřevěných oken. Vynikají kvalitním zpracováním a jejich vlastnosti odpovídají nejnáročnějším požadavkům zákazníků. Současně vás tyto stránky upozorní i na slevové akce, při kterých můžete ve výprodeji dřevěných oken výrazně ušetřit, aniž by utrpěla kvalita oken.


Kontakt Enthera

Dřevěná okna, která v současnosti nazýváme zjednodušeně eurookna, vstoupila v 90. letech 20. století razantně na náš trh a jejich obliba neklesá.

Ukázalo se totiž, že vyšší pořizovací cena eurookna - oproti oknům plastovým - se brzy majiteli vrátí. Dřevěná okna ušetří nejen peníze za teplo, ale jejich kvalitní povrchová úprava zaručuje, že na ně nepůsobí povětrnostní vlivy, změny teplot a vlhkost. Taková okna se ani nedeformují a roky nemění svou barvu.Přesto - kdo z nás by nechtěl ušetřit svou peněženku a pořídit levná eurookna? Podíváme-li se např. na nabídku společnosti enthera.cz, jistě oceníme šíři i vzhled nabízených eurooken. Výprodej dřevěných oken, ať už jde o výstavní produkty či testovací vzorky do státních zkušeben, starší, již nemoderní typy oken, příjemně překvapí kvalitou i cenou.Ze své popularity neztratila nic ani špaletová okna vyráběná z kvalitního lepeného třívrstvého hranolu, jehož základem je např. smrk, borovice, meranti, palapi, dub. Do hranolu se standardně montuje izolační dvojsklo 4 - 12 - 4. Z diskuze na webových stránkách ke špaletovým oknům vyplývá, že nacházejí uplatnění zvláště jako repliky dřevěných oken v historických budovách.

Na stránkách společnosti enthera.cz najdete mj. nabídku špaletových oken. Konečná cena se vždy odvíjí od rozměrů a členění špaletových oken, takže je dobré nechat si na ně zpracovat od firmy přesný rozpočet.

Zobrazení: 167121 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru