Oprava dřevěných oken

Oprava dřevěných oken

22. 10. 2012, 11:57

Potřebujete nová okna? Rozhodně zvolte okna dřevěná. Nejlépe eurookna. Jsou velmi kvalitní, krásná, levná. Navíc mají dlouhou životnost a snadno se opravují. Tedy v případě, že je to nutné, což nenastává díky jejich odolnosti často.

Oprava dřevěných oken

Opravu si velmi často žádají okna historických budov v centrech velkých měst. Tyto budovy, mnohdy přímo památky, ale často podléhají dozorů památkářů. Opravit jejich okna tedy není jen tak. Nelze je jednoduše vyměnit za nová. Proto existují tak zvaná špaletová okna. Jedná se o dřevěné repliky historických oken, které se vyrábějí pro danou památku přesně na míru.


Kontakt Enthera

Co to jsou špaletová okna

Že jste snad o špaletových dřevěných oknech ještě neslyšeli? Pokud nevlastníte nebo dokonce neobýváte historickou budovu chráněnou památkáři, nedivíme se. Špaletová okna, to jsou dřevěné repliky historických oken, které se vyrábějí pro danou památku přesně na míru. Spousta z vás s nimi ale zkušenosti má. Vždyť i byty v centrech velkých měst jsou často chráněny památkáři a oprava jejich dřevěných oken není jek tak. Podívejte se do diskusí o špaletových oknech například na enthera.cz. Nechte si poradit od těch, kteří si špaletová okna pořídili a mají s nimi zkušenosti.

Špaletová okna nejsou drahá

Vyděsilo vás, že špaletová okna se vyrábějí přímo na míru? Že se jedná o repliky historických originálů? Bojíte se, že jsou proto drahá? Nebojte se. Technologie jejich výroby, kterou ovládají například profesionálové ze společnosti enthera, se velmi blíží výrobě euroken. Jednotlivé vrstvy dřeva se lepí na sebe do podoby hranolů, z nichž se pak špaletová okna složí. Oprava historických oken je tedy vcelku levná. Podívejte se na ceník na enthera.cz. On line kalkulátor dostupný zdarma na jejich stránkách vám navíc během chvilky propočítá i cenu dřevěných oken, která si hodláte objednat. Cenu budete znát předem, včetně služeb, servisu, montáže a tak podobně.

Ušetřete za opravu oken

Pokud potřebují vaše okna opravu, podívejte se na nabídku služeb na enthera.cz. Ušetřete například za dodávku zdarma, servis, montáž a podobně. Využijte slev, bonusů a akčních nabídek.

Zobrazení: 161691 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru