Jednoduchá dřevěná okna

Jednoduchá dřevěná okna

22. 10. 2012, 11:57

Vybíráte nová okna? Toužíte po kombinaci kvality, luxusu a přijatelné ceny? Jednoduchá dřevěná okna jsou tu pro vás! Eurookna jsou z pravého dřeva a přesto jsou levná. Navíc i v případě, že jsou jednoduchá, disponují bezvadnými izolačními schopnostmi.

Jednoduchá dřevěná okna

Eurookna jsou vyrobena z pravého dřeva technologií, která výrazně snižuje jejich pořizovací cenu. Nejsou totiž vyrobena z jednoho kusu dřeva, ale z hranolů, které jsou slepeny z dřevěných vrstev. Dřevo coby přírodní materiál je totiž přece jen stále vzácnější, nedostupnější a dražší. Nebojte se ale, že by tento postup výroby nějak snížil kvalitu oken. Ba právě naopak. Ideálně izolují teplo i vlhkost.


Kontakt Enthera

I jednoduchá okna budou dokonale těsnit

Technologie výroby dřevěných eurooken, ačkoli by se to nemuselo na první pohled zdát, zkvalitňuje jejich vlastnosti. Právě fakt, že se jedná o hranoly slepené s tenkých vrstev dřeva, mnohonásobně zlepšuje jejich izolační schopnosti. Dokonce i jednoduchá dřevěná eurookna naprosto bezvadně izolují teplo i vlhko. V zimě tak díky nim ušetříte spoustu výdajů za vytápění domu či bytu. Kvalitní eurookna ocení právě a především majitelé větších nemovitostí, protože dokážou udržet velmi stálou teplotu dokonce i v místnostech, které vytápěny nejsou. A to i v případě, že za okny mrzne až praští.

Eurookna a větší nemovitosti

Když už jsme narazili na nemovitosti větších rozměrů, je na místě zmínit se o takzvaných špaletových dřevěných oknech. Možná někdo z vás slyší tento název poprvé. Jedná se v podstatě o repliky historických typů oken. Velké budovy především v centrech velkých měst jsou často pod dozorem památkářů. Jejich majitelé si tak nemohou dovolit nahradit stará okna, která pomalu ale jistě vypovídají službu, jen tak něčím. Ceníky špaletových oken ale dokazují, že v případě eurooken i zde existuje relativně levná varianta. Pokud jste majitelem takové budovy, poraďte se například i v diskusích o špaletových oknech.

Ceny eurooken

Velikánskou předností dřevěných eurooken celkově je jejich velmi příznivá cena. Navíc výrobci a dodavatelé často připojí nabídku služeb, dodání, servisu a podobně zcela zdarma, tak toho neopomeňte využít.

Zobrazení: 176597 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru