Dřevěná okna na míru

Dřevěná okna na míru

12. 4. 2012, 15:35

Dřevěná okna na míru jsou přesně okny, která plně odpovídají nárokům a požadavkům na moderní a nadčasové bydlení. Dřevěná okna jsou také stálým hitem vzhledem k jejich skvělým vlastnostem a použitému přírodnímu materiálu.

Dřevěná okna na míru

Dřevěná ona na míru dodají každé nemovitosti krásu a eleganci. Dřevěná okna na míru jsou nadčasovou volbou, protože mají celou skvělých vlastností. Jejich předností je dlouhá životnost. Také volba dřevin, ze kterých se dnes dřevěná okna vyrábějí se podstatně mění. Na ústupu je smrkové dřevo, které postupně nahrazují jiné dřeviny. Trendem jsou exotické dřeviny.


Kontakt Enthera

Dřevěná okna jako investice

Dřevěná okna jsou poněkud nákladnější investicí. Investice do nich je nadčasovou záležitostí vzhledem ke vzrůstajícím cenám energií. Dřevěná okna mají skvělé izolační vlastnosti a jsou ideální volbou do budoucnosti. Také vyžadují určitou péči. Interval údržby závisí na celé řadě faktorů. Především kvalita materiálu a provedení jsou jedněmi z nejpodstatnějších faktorů pro jejich nátěr. Dále také povětrnostní podmínky, kterým jsou okna vystavena. Profesionálové doporučují nátěry dřevěných oken na míru opakovat pravidelně po 5 až 8 letech.

Dřevěná okna na míru s životností nátěrů

Nízká životnost moderních krycích nátěrů a lazur není problém. Kvalitní laky vydrží až 10 let. Klasicky výrobci dávají garance na krycí nátěry 5 let. Při prodeji dřevěných oken vám také poradí a doporučí jak pečovat o krásná a elegantní dřevěná okna. Obnova venkovních laků je nutností vzhledem k ochraně proti poškození samotného materiálu dřeva a také proti napadení různými mikroorganismy.

Dřevěná okna akce

Moderní dřevěná okna jsou plně srovnatelná s plastovými okny a s okny z jiných materiálů. Dřevěná okna na míru budou vždy okny na míru pro každého investora, který chce mít okna přesně podle svých požadavků a nároků. Dřevěná okna budou vždy komfort a luxus po mnoho dalších generací.Screen EntheraVíce informací na téma dřevěná okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 161855 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru