eurookna dřevěná

Dřevěná okna kování

18. 5. 2012, 14:52

Dřevěná okna, respektive tedy eurookna, patří k těm nejkvalitnějším, která si dnes máte možnost pořídit. Jejich perfektní izolační schopnosti je samozřejmě dobré ještě posílit dobrou volbou kování a zasklení dřevěných eurooken.

Dřevěná okna kování

Proč jsou dřevěná eurookna tolik oblíbená? Vedle toho, že velmi pěkně vypadají, mají i spoustu velmi praktických vlastností. Především zákazníci oceňují jejich bezvadné izolační schopnosti. Dřevěná eurookna díky speciálním technologiím zpracovávání dřeva nepropouští teplo, hluk ani vlhkost. Díky tomu dost ušetříte ze energii potřebnou k vytápění domácnosti.


Kontakt Enthera

Kování dřevěných oken ušetří vaše peníze

Náklady na provoz domácnosti se dnes snaží snížit v podstatě každá rodina. Správná volba kování oken může být jednou z možností, jak ušetřit velmi pěknou částku za vytápění vašeho domova. Zasazení izolačního dvouskla do dřevěného eurookna je tou správnou volbou! Kování se dokonce může stát součástí integrovaného systému, který řídí větrání jednotlivých místností s návazností na uzavření a otevření ventilu u radiátoru.

Kování dřevěných oken ochrání vás i váš domov

Kování dřevěných oken se samozřejmě nabízí i v mnoha bezpečnostních variantách, což v dnešní době ocení jistě nejeden z vás. Doba je bohužel taková, že je nutné obrnit se proti nezvaným návštěvám vaší domácnosti co možná nejúčinněji. Kvalitní celoobvodové kování eurooken zpravidla disponuje minimálně dvěma bezpečnostními uzavíracími body. Bezpečnost je mnohonásobně zvýšena. Bylo dokonce propočítáno, že zloděj by musel vynaložit o 30 procent větší sílu, aby takto okované okno vylomil.

Kování oken bude krásné a praktické k tomu

Vedle toho, že kvalitní kování dřevěných oken posílí jejich izolační schopnosti a ochrání vaši domácnost, bude zároveň i velmi praktické. Čepy zajistí jednoduchou manipulaci při otevírání oken do mnoha poloh a minimální opotřebení. Je doporučováno dovybavit okenní kování také pojistkou proti přibouchnutí křídla průvanem, pojistkou proti chybnému ovládání v určitých polohách otevření oken. V nabídce je i pojistka dětská. A vzhled kování? Vybírejte... Je z čeho. Podívejte se na fotogalerie výrobců dřevěných eurooken a pochopíte ihned, proč jsou tak oblíbená! A oblíbíte ji je také!Screen EntheraVíce informací na téma hliníková okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 150499 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru