Cena dřevěných oken

Cena dřevěných oken

14. 9. 2012, 15:45

Stavíte nové bydlení a vybíráte jaká okna budou nejvhodnější? Nebo "jen" rekonstruujete a zvelebujete své stávající hnízdečko a porozhlížíte se po nových oknech? Jaká jsou nejlepší? Dřevěná! Ale jaké jsou ceny dřevěných oken?

Cena dřevěných oken

Pokud vybíráte nová okna pro svůj dům, byt nebo třeba kancelář či hotel, rozhodně doporučujeme zvolit ta dřevěná. Právě přírodní pravé dřevo je nejkvalitnějším materiálem, po kterém můžete sáhnout. Pravdou samozřejmě zůstává, že přírodní materiály jsou stále větším luxusem, za který si mnohdy trochu připlatíme. Ceny dřevěných oken jsou sice o trochu vyšší, ale věřte, že za takový luxus se vyplatí sáhnout trochu hlouběji do kapsy.


Kontakt Enthera

Jsou ceny dřevěných oken skutečně vysoké?

Ceny dřevěných oken jsou sice o trochu vyšší, ale věřte, že za takový luxus se vyplatí sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Dřevo povrchově upravené tím správným postupem disponuje těmi nejvyššími kvalitami. Odborníci a profesionálové z firmy enthera dokáží vyrobit dřevěná okna, která perfektně izolují teplo i vlhkost. Beze změny vzhledu nebo dokonce tvaru tak odolají jakýmkoli vlivům počasí. A to po dobu dlouhých desítek let. Enthera se rozhodně nemusí bát dávat svým zákazníkům na dřevěná okna mnohaleté záruční lhůty.

O něco levnější eurookna

Dřevěná eurookna Enthera jsou o něco levnější variantou. Eorookna totiž nejsou vyrobena z jednoho kusu dřeva. Jedná se o slepené vrstvy dřeva. Díky tomu jsou jejich ceny o něco nižší. Co se ale kvality a vlastností dřevěných eurooken týká, dosahují opět maxima. Navíc existuje mnoho variant jejich povrchové úpravy a tedy i designu. Pořizujete přece nejen potřebnou věc ale tak trochu i šperk, ozdobu pro vaše bydlení! Tak vybírejte, podívejte se do fotogalerie Enthera. Nahlédněte i do ceníků a diskusí. Udělejte si přesnější představu.

Dřevěná okna vám pomohou šetřit

Cena dřevěných oken je trochu vyšší ale počáteční investice se vám začne velmi rychle a zaručeně vracet například v podobě financí ušetřených za vytápění domácnosti či místností, které dřevěnými okny vybavíte. Nepropustí totiž ani trochu tepla či vlhkosti, perfektně izolují!Screen EntheraVíce informací na téma hliníková okna naleznete na stránkách společnosti Enthera.
Zobrazení: 148733 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Dřevěná okna ceník
Dřevěná okna cena
Dřevěná okna prodej
Dřevěná okna na míru