Nacházíte se na: Galerie realizací

Galerie realizací

Ukázka námi realizovaných objednávek - hliníková okna, eurookna - dřevěná okna a dveře

RD TuchoměřiceRD TuchoměřiceRD TuchoměřiceRD TuchoměřiceRD Tuchoměřice
RD TuchoměřiceRD TuchoměřiceRD TuchoměřiceRD HostiviceRD Hostivice
RD HostiviceSLŠ ŠluknovSLŠ ŠluknovSLŠ ŠluknovSLŠ Šluknov
RD KolodějeRD KolodějeRD KolodějeRD KolodějeRD Hostivař
RD HostivařRD BabiceRD BabiceRD BabiceRD Předboj

Strana: 1 | 2 | 3 | 4


Enthera - Hliníková okna

Podívejte se na i na další strany, určitě zde naleznete fotografie, které Vás zaujmou. Fotografie v naší galerii nejsou dodatečně upravovány, retušovány. A ano, ceny jsou u nás opravdu férové a naše výrobky jsou kvalitní a plně funkční.

Hliníková okna cena

Pokud plánujete pořízení nových oken, jistě zvažujete, jaký materiál zvolit. Dřevěná nebo snad raději plastová? V nabídkách firem najdete také okna hliníková. Cena hliníkových oken je v porovnání s ostatními materiály přinejmenším lákavá.

Hliníková okna cena

Pokud porovnáte ceníky nových oken, dojdete k jasnému závěru, že hliníková okna jsou opravdu v porovnání s těmi plastovými nebo dřevěnými tou nejdostupnější variantou. Cena hliníkových oken ovšem zdaleka není to jediné, co je na nich lákavé. Okna vyrobená z hliníku disponují mnoha vlastnostmi, které jistě oceníte. Navštivte internetové diskuse například na www.enthera.cz a přesvědčte se o tom.

Hliníková okna cena

Hliník známe jako materiál všichni. Většinou se nám ale vybaví lžička, ešus, vidlička. Ideální na tábor, na tůru, do batůžku. Materiál lehký, ale nijak zvlášť odolný. Nenechte se ale zmást. Hliník zdaleka nepatří k materiálům vhodným pouze na výrobu příborů. A zdaleka se nejedná o materiál vyšlý z módy jako zmíněný ešus. Právě naopak. Z hliníku se dnes opravdu vyrábějí dokonce i okna. A to velmi kvalitní. Hliníková okna mají spoustu výhod, které jsou dány právě tímto materiálem.

Hliníková okna cena

Už bylo zmíněno, že tou největší výhodou hliníkových oken je jejich cena. Hliník coby materiál je cenově velmi dostupný především ve srovnání se dřevem. Další výhodou hliníkových oken je i fakt, že jsou velmi nenáročná na údržbu. Ušetří vám tak další finance, které byste do ní jinak investovali. Navíc jistě oceníte nejen ušetřené peníze, ale i čas a práci. Hliníková okna lze označit za bezúdržbová.

Hliníková okna cena

Nízká cena hliníkových oken zdaleka neznamená nízkou kvalitu. Naopak hliníková okna patří k těm nejodolnějším. Hliník nepodléhá vlivem počasí, změn teplot a výkyvů vlhkosti žádným tvarovým ani vzhledovým deformacím. Proto se hliníková okna velmi často umisťují i tam, kde počasí působí opravdu silně. Hliníková okna jsou oblíbená jako střešní nebo balkónová. Navíc hliníková okna velmi dobře izolují. Ušetříte díky nim i za energie na vytápění vaší domácnosti. Pořiďte si tedy kvalitu, odolnost a luxus hliníku za nejvýhodnější cenu!