Nacházíte se na: Interiéry » Interiéry na míru

Interiéry na míru

Naše firma se také zabývá zakázkovou výrobou nábytku a interiérů. Zaměřujeme se zejména na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní "na míru ", kde se snažíme aktuálně reagovat na vývojové trendy v tomto směru. Klient má u nás na výběr z velkého množství materiálů, barevných řešení a doplňkových prvků.

» Ke každému interiéru se snažíme přistupovat individuálně, vytváříme návrhy, standardem se stává 3D vizualizace a výkresová dokumentace. Spolu s klientem se snažíme vytvořit dokonalou syntézu funkce, designu a potřeb klienta.

Samozřejmostí je, že nezůstáváme jen u rad a že Vám nábytek vyrobíme, dovezeme a odborně namontujeme.

3D vizualizace
Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně

Snad v každé domácnosti se setkáváme s problémem nedostatku úložného prostoru, místem kam bychom si mohli přehledně uložit své věci. Ideálním řešením jsou vestavěné skříně na míru, které nám umožní maximálně využít i omezený prostor. ...a možnosti tohoto řešení jsou nepřeberné.

Kuchyně

V současné době se stává kuchyně plnohodnotným prostorem v bytě, který se snažíme propojit do našich "obývacích pokojů", tak aby celá rodina mohla trávit čas společně. Kuchyni budujeme na míru prostoru, snům, životnímu stylu i vkusu. Pak se kuchyně stane skutečným srdcem Vašeho domova. V současnosti jsou módní minimalistické, strohé tvary bez ozdob, pískované sklo, kovy s dokonalou povrchovou úpravou a kuchyňské plasty nové generace.

Kuchyně s vestavěmými spotřebiči

Prospekt na interiéry si můžete stáhnout zde - 0,57MB ( formát pdf )