Nacházíte se na: Interiérové dveře » Úvodní slovo

Interiériové dveře - úvodní slovo

Naše společnost vyrábí interiérové dveře jak z masivního dřeva, tak i dýhované přírodní dýhou. Podle konstrukce rozeznáváme dveře otočné, posuvné a skládací, přičemž všechny mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé nebo vícekřídlé. Dále vyrábíme interiérové rámové stěny fixní, posuvné či otevíravé. Interiérové dveře jsou rozděleny do čtyřech modelových řad, které se navzájem liší konstrukcí, nabídkou dřevin a šířkou barevné škály. To vše je obohaceno širokým výběrem skel a zasklívacích lišt. Ke dveřím jsou nabízeny obložkové nebo rámové zárubně.

Řada Klasik - rámová masivní konstrukce s hladkou, profilovou kazetou nebo prosklením. Dřeviny : smrkový, borovicový masiv, dubový nebo bukový sendvič.

Řada Plain - hladká konstrukce tvořená dřevěným roštem s masivním nákližkem po obvodu a dýhovaná 1mm silnou masivní dýhou dle výběru. Do dveří typu Plain se dají vyřezávat otvory dle přání zákazníka, nebo je možné vrchní dýhu nechat složit do různých intarzovaných vzorů.

Řada Harmony - moderní dveře bez rámové konstrukce. Jejich styl je dán jejich netradiční konstrukcí. Postraní frýzy spojené kaleným sklem nebo masivním dřevem odlišné tloušťky mohou být každý z jiné dřeviny nebo nestejně povrchově upraveny. Kalené sklo, jež je dostatečně dimenzováno proti rozbití, se vyrábí čiré, vzorované, pískované nebo na něm může být vypískován nápis podle požadavků zákazníka. Různé tvary frýzů nabízí více tvarových variant dveří.

Řada Elegance - celoprosklené dveře a stěny s kaleného skla hodící se svým čistým vzhledem hlavně do moderních funkcionalistických interiérů.

Řada Life - foliové nebo laminátové dveře, které jsou ekonomickou variantou interiérových dveří.