Nacházíte se na: Okna » Plastová okna SCHÜCO

Plastová okna SCHÜCO

Pro výrobu oken používáme vysoce kvalitní profilový systém SCHÜCO. Naší filozofií je vyrábět okna té nejvyšší kvality, která ani po mnoha letech neztrácí své vlastnosti, tvarovou stabilitu, odolnost vůči světelným a povětrnostním vlivům. Na tyto okna a dveře poskytujeme záruku až 10let.

SCHÜCO CT70 Plastová okna CT70

Moderní technologie s pěti izolačními komorami a jednotná hloubka rámu 70mm zajišťují optimální poměr cen avýkon. Dvě těsnící roviny a hluboko posazeny okraj skel se starají o nižší spotřebu energie. Silné, proti korozi upravené výztuže v rámech a křídlech a velmi kvalitní celoobvodové kování SIGENIA-AUBI zajišťují stabilitu, funkčnost a dlouhou životnost. Součinitel prostupu tepla těchto oken je Uw=1,2W/m2K U těchto oken se spojuje vysoká kvalita s velmi příznivou cenou.

 

Plastová okna SI82SCHÜCO SI82

     Šesti komorová okna té nejvyšší kvality na stavební hloubce 82mm zajišťují výborné tepelné vlastnosti, vysokou ochranu proti hluku a ochranu před povětrnostními vlivy díky třem nezávislým těsnícím rovinám. Zvláštní pozornost si zaslouží bezpečnost, kromě vysoké odolnosti materiálu poskytují tyto okna nadprůměrnou šířku profilu s hluboko uloženým kováním, díky tomu dosahujeme vysoké třídy bezpečnosti. Součinitel prostupu tepla těchto oken je až Uw=0,77W/m2K Tyto okna jsou vhodná do většiny moderních staveb, kde je kladen velký důraz na kvalitu a tepelnou pohodu.

SCHÜCO SI82+ Plastová okna SI82+

      Osm uzavřených vzduchových komor uvnitř rámového profilu dosahuje nejvyšší tepelně izolační účinnosti které je možné u plastových oken doposud dosáhnout. Konstrukční spojení plastu a hliníku profily tak účinně

zesiluje, že může být na rozdíl od ostatních profilů upuštěno od výztuží. Odstranění tohoto „tepelného mostu“ podstatně zvyšuje izolační vlastnosti  oken. Součinitel prostupu tepla těchto oken je až Uw=0,71W/m2K Tyto okna jsou vhodná do nízkoenergetických a pasivních staveb kde hlavními kriterii jsou vynikající tepelné vlastnosti, tvarová stálost a bezpečnost.

Intergrovaný větrací systém Průchod tepla přes rám okna
Integrovaný větrací systém
Integrovaný větrací systém Integrovaný větrací systém Detail SI82+
Teploty na rámu okna