Nacházíte se na: Okna » Plastová okna Gealan

Plastová okna profil Gealan

Okna i dveře si kupujeme minimálně na jednu generaci. Proto klademe velký důraz na kvalitu výrobků a jejich odbornou montáž. Následně zajišťujeme kvalitní odborný servis a seřízení, které životnost oken a dveří ještě prodlouží. V naší nabídce naleznete okna a dveře české výroby vyrobené z profilů německé firmy Gealan a to v profilových řadách S 8000 IQ, S 9000 IQ a S 9000 Futura. Ta poslední uspokojí i nenáročnějšího zákazníka.

Technologie STV (statické suché zasklení)

Firma Gealan vyvinula technologii lepení SVT (statické suché zasklení) což znamená slepení skla a profilu křídla s obvyklým vypodložením skla. Při této technologii se používá speciální lepící páska vyvinutá přímo pro výrobu oken. Slepením skla s profiem křídla se pevnost skla přenese na křídlo a celý systém se tak stává stabilnějším. Lze vyrábět prvky ve standardní velikosti zcela bez použití oceli. V kombinaci technologie STV s ocelí v křídle lze realizovat obzvláště velké okenní prvky.

Výhody:

- kombinace technologie STV s tradiční ocelovou výztuží umožňuje výrobu dosud nerealizovatelných velikostí elementů

- časově náročné seřízení oken a dodatečné seřizovací práce lze redukovat na minimum

- zlepšená tepelná izolace díky vynechání ocelových výztuží u elementů normální velikosti

- i po dlouhém používání se okna s technologií STV zavírají stále stejně přesně jako trezor, a tak se zvyšuje komfort obsluhy

 

Plastová okna profilové řady S 8000 IQ

Gealan S8000 Moderní technologie s šesti izolačními komorami a jednotná hloubka rámu 74mm zajišťují optimální poměr ceny a výkonu. Okna se vyznačují velmi dobrou stabilitou  díky ocelovým výztužím v rámu  i v křídle. Lehce dostupné čištění a nadčasový design okna dělají atraktivními pro každého zákazníka. U těchto oken se spojuje vysoká kvalita s velmi příznivou cenou.

Stavební hloubka   74 mm
Počet komor   6
Okenní kování   ROTO NT
Standardní zasklení   Ug – 1,1 W/m2K dvojsklo
Prostup tepla profilem   Uf – 1,18 W/m2K
Celkový prostup tepla okna   Uw – 1,2 W/m2K
Barevné provedení   barva bílá, imitace dřeva a RAL odstíny
Použití   mnohostranné využití, RD domy
Hlavní výhoda   výhodná cena

 

Plastová okna profilové řady S 9000 IQ

Gealan S9000 Šesti komorová okna té nejvyšší kvality na stavební hloubce 82,5 mm zajišťují výborné tepelné vlastnosti, vysokou ochranu proti hluku a ochranu před povětrnostními vlivy díky třem nezávislým těsnícím rovinám. Vysoká hloubka zapuštění skla - 26 mm. Tento profil je vhodný pro funkční trojskla do maximální tloušťky 54 mm. Tyto okna jsou díky svému nadčasovému designu vhodná do většiny moderních staveb, kde je kladen velký důraz na kvalitu a tepelnou pohodu.

Stavební hloubka   83 mm
Počet komor   6
Okenní kování   ROTO NT
Standardní zasklení   Ug – 1,1 W/m2K dvojsklo
Prostup tepla profilem   Uf – 0,92 W/m2K
Celkový prostup tepla okna   Uw – 1,1 W/m2K
Barevné provedení   barva bílá, imitace dřeva a RAL odstíny
Použití   mnohostranné využití, RD domy
Hlavní výhoda   hluboké zapuštění skla, stavební hloubka, tři těsnění

 

Plastová okna profilové řady S 9000 Futura

Gealan S9000 Futura Spojuje všechny přednosti předchozích profilových řad. Šestikomorový systém té nevyšší kvality ve stavební hloubce 82,5 mm zajišťující výborné tepelné vlastnosti, vysokou ochranu proti hluku a ochranu před povětrnostními vlivy díky třem nezávislým těsnícím rovinám. Profilová řada S 9000 Futura nabízí vysokou hloubku zapouštění skla - 26 mm a je vhodná pro funkční skla do tloušťky zasklení 54 mm. Dále nabízí výhody technologie vypěnění jádra IKD. Samozřejmostí je středové těsnění a nadčasový design. Ve spojení s technologií SVT (statické suché zasklení) a standardním vyztužením je velikost křídla až 2,4 m.

Stavební hloubka   82,5 mm
Počet komor   6 - rám vypěněn systémem IKD
Okenní kování   ROTO NT
Standardní zasklení   Ug – 1,1 W/m2K dvojsklo
Celkový prostup tepla okna   Uw – 0,89 W/m2K
Barevné provedení   barva bílá, imitace dřeva
Použití   mnohostranné využití, RD a panelové domy
Hlavní výhoda   zesílený rám, vyhovuje pasivnímu standardu

 


Barevné varianty

Pro všechny, kteří kladou důraz na přirozený vzhled nabízíme širokou paletu foliových dřevodekorů nebo barev (vzorník folií Vám rádi zapůjčíme). Pro 100 % kvalitu barevného provedení a životnosti byl vyvinut ve společnosti Gealan program Acrycolor, kdy je na vnější povrch oken přidána vrstva Akrylátu v barvě. Výhody oken z Acrycoloru jsou: vyšší odolnost proti poškrábání, stálobarevnost, zvýšená odolnost proti povětrnostním vlivům a minimální nároky na údržbu.

Gealan dezeny 2 STV zasklení Klapky Gecco Gealan vstupní dveře
Gealan barevné varianty
Technologie STV
Klapky Gecco
Gealan vstupní
dveře